سه شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٦
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 34526
 بازدید امروز : 19
 کل بازدید : 278162
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/0937
انواع بچینگ پلانتانواع تراک میکسرانواع دامپر         انواع بتونیر         انواع اتومیکسر    نقشه سایتتماس با مادانلود
صفحه اصلی > محصولات 
محصولات


انواع بچینگ پلانت
بچینگ پلانت لیبهری و دراگ لاینی TM45
دیگ میکسر این دستگاه از انواع پن میکسر به ظرفیت 750 لیتر می باشد و الکتروموتور اصلی دیگ به قدرت 40 اسب بخار و به گیربکس کوپل شده است. بازدهی مفید دستگاه جهت تولید بتن آماده بین 40 تا 45 متر مکعب در ساعت می باشد. کنترل دستگاه از داخل اتاق اپراتور و توسط تابلو برق پیانویی به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مقدور می باشد. کمپرسور 250 لیتری دستگاه، تامین کننده نیروی مورد نیاز جهت مدار پنوماتیک (باز و بسته کردن دریچه ها) می باشد.
 ١٤:١٩ - شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
شسیبشسیب
سیار
توضیح
 ١٥:٠١ - يکشنبه ٢٩ تير ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع بچینگ پلانت
بچینگ پلانت لیبهری و دراگ لاینی TM30
دیگ میکسر این دستگاه از انواع پن میکسر به ظرفیت 500 لیتر می باشد و الکتروموتور اصلی دیگ به قدرت 30 اسب بخار و به گیربکس کوپل شده است. بازدهی مفید دستگاه جهت تولید بتن آماده بین 25 تا 30 متر مکعب در ساعت می باشد. کنترل دستگاه از داخل اتاق اپراتور و توسط تابلو برق پیانویی به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مقدور می باشد. کمپرسور 250 لیتری دستگاه، تامین کننده نیروی مورد نیاز جهت مدار پنوماتیک (باز و بسته کردن دریچه ها) می باشد.
 ٠٩:٥٨ - شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع تراک میکسر
تراک میکسرهای 10 متر مکعبی
تراک میکسرهای 10 متر مکعبی تکین ماشین رازی قابلیت نصب بر روی انواع کامیون های 10 چرخ را دارند و با موتور دیزل 6 سیلندر عرضه می گردند. کارشناسان فنی تکین ماشین رازی با توجه به شرایط و محیط کارکرد دستگاه ها، مشتریان را در جهت انتخاب هرچه دقیق تر اجزاء مدار هیدرولیک و آلیاژهای به کار رفته در بخش های مختلف دستگاه یاری می کنند.
 ١٦:٥٥ - چهارشنبه ١٣ مهر ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع اتومیکسر
اتومیکسر 1600 لیتری تکین ماشین رازی
اتومیکسر 1600 لیتری تکین ماشین رازی به صورت تک یا 2 دیفرانسیل، موتور دیزل 2 یا 4 سیلندر و گیربکس 3 دنده جلو عرضه می شود و دستگاه شامل 6 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش خواهد بود.
 ١١:٢٥ - دوشنبه ٤ مهر ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

صفحه اصلیIدرباره ماIمحصولاتIنقشه سایتIتماس با ما
© Takinmachine.com . All rights reserved .